Kategorie produktów

O Firmie

Niezawodne i bezpieczne podnośniki towarowe to drugi segment naszej działalności. Produkujemy konstrukcje samonośne oraz osłonowe. Napędy platform towarowych kompletowane są przez nas z wysokiej jakości podzespołów pochodzących z europejskim fabryk. Całe urządzenia są robione " na miarę". Nie boimy się wyzwań. Platformy towarowe mogą mieć różne wymiary, kolory i zawierać specjalne wyposażenie np. kurtyny, boczne bariery, karty kodujące itp. Platformy towarowe serii UP posiadają napęd hydrauliczny i są przeznaczone do intensywnego użytkowania. Natomiast podnośnik towarowy JURA CARGO o napędzie śrubowym został przez nas zaprojektowany i jest przez nas produkowany w całości w Częstochowie. JURA CARGO jako mała winda towarowa przeznaczona jest do miejsc o niewielkim obciążeniu- do kilkunastu jazd w ciągu doby.

Oferowane przez nas podnośniki towarowe wyróżniają się niezwykłą wytrzymałością, co pozwala na funkcjonalną oraz bezpieczną pracę. Dzięki temu znajdują zastosowanie w wielu branżach i są chętnie wybieranym towarem. O ich niezawodności świadczy szerokie grono zadowolonych klientów, które sukcesywnie wzrasta z każdym rokiem. Podnośniki towarowe trafiają do klientów branż logistycznych, farmaceutycznych, chemicznych czy też automotive.

Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem naszych podnośników towarowych. Dokładamy wszelkich starań, aby nasz sprzęt ułatwiał wykonywanie licznych czynności w wielu miejscach pracy.