Windy towarowe i windy przemysłowe od Autoro

Windy towarowe i windy przemysłowe od Autoro

Windy towarowe to urządzenia niezbędne, jeżeli zależy nam na szybkim oraz bezpiecznym transporcie towarów. W ofercie firmy Autoro znajdziesz nowoczesne modele, które można bez trudu dopasować do potrzeb, jak również specyfiki danego miejsca. Sprawdź, dlaczego warto wybrać akurat nasze windy towarowe i odkryj wszystkie ich możliwości.

Windy przemysłowe - niezawodne windy towarowe JURA CARGO napęd śrubowy

Windy towarowe JURA CARGO to nowoczesne i niezawodne urządzenia podnoszące, dzięki którym możliwy jest sprawny, a także niezwykle bezpieczny transport różnych towarów pomiędzy dwoma poziomami w zakresie do 2999 mm. Napęd w windach przemysłowych zapewnia specjalna, bardzo wytrzymała, śruba maszynowa, po której przemieszcza się specjalistyczna nakrętka, napędzana za pomocą silnika elektrycznego.


Nasze windy towarowe przeznaczone są do transportu ładunków o wadze, która nie przekracza 385 kg. Podstawą sprawnego działania urządzeń jest przede wszystkim zachowanie odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa. Właśnie z tego powodu windy przemysłowe powinny być obsługiwane wyłącznie przez osoby, które wcześniej dokładnie zapoznały się z instrukcją obsługi.

Windy towarowe od Autoro - niezbędne informacje

Windy towarowe JURA CARGO mogą być instalowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Przeznaczone są do miejsc o niedużym natężeniu ruchu (do 3 jazd na godzinę). Windy towarowe z naszej oferty robione są na miarę, dzięki czemu można je idealnie dopasować do potrzeb, a także warunków technicznych pomieszczenia, w którym będą zainstalowane.

Windy przemysłowe JURA CARGO - charakterystyka

Zasada działania oraz sam montaż naszych wind przemysłowych nie jest skomplikowany, dlatego z powodzeniem mogą być one stosowane w wielu miejscach, a sama nauka bezpiecznej i sprawnej obsługi nie zajmuje wiele czasu.


Dźwignik ma wymiary 1410 x 910 mm lub 1410 x 1110 mm oraz produkowany jest w 8 rozmiarach dla zakresów wysokości 500-790, 800-1090, 1100-1390, 1400-1690, 1700-1990, 2000-2290, 2300-2590, 2600-2999 mm. Dźwignik przymocowuje się do podstawy betonowej ramą główną, do podestu górnego oraz/lub przyległej ściany za pomocą wsporników. Dźwignik może być w wersji przelotowej oraz kątowej i zapewnia transport towarowy między dwoma poziomami. Zespół napędowy sterowany jest zewnętrznie za pomocą przycisków, które wymagają podtrzymania (praca monostabilna). Przyciski sterownicze umieszczone są na przystankach.


Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą na niezawodne i nowoczesne platformy towarowe.

Przykładowy projekt