Podnośnik towarowy UP Dinamic

Podnośnik towarowy UP Dinamic

Oferowane przez naszą firmę platformy towarowe to niezwykle nowoczesne urządzenia, cieszące się coraz większą popularnością w wielu miejscach. Przeznaczone są do sprawnego oraz bezpiecznego transportu ładunków pomiędzy różnymi poziomami budynków. Poznaj naszą ofertę na platformy towarowe UP DINAMIC i wybierz odpowiedni model, który znacznie przyspieszy wykonywanie licznych prac.

Czym są platformy towarowe?

W wielu zakładach pracy transport ciężkich towarów o znacznych wymiarach to codzienność. Platformy towarowe zaprojektowane zostały właśnie z potrzeby rozwiązania tego problemu i sprawienia, aby praca stała się nie tylko mniej męcząca, ale przede wszystkim bezpieczniejsza. Są to specjalnie zaprojektowane podnośniki towarowe, służące do transportu głównie tych ładunków, których masa i wymiary wymagają użycia specjalistycznego sprzętu.

Platformy towarowe - poznaj naszą ofertę na niezawodne podnośniki towarowe

Platformy towarowe przeznaczone są do pionowego transportu towarów, co czyni je niezastąpionymi w wielu zakładach pracy. Doskonale sprawdzają się między innymi w różnych halach przemysłowych, przestrzeniach magazynowych, sklepach wielopoziomowych, laboratoriach, a także zakładach produkcyjnych. Nasza firma oferuje bogaty wybór tych podnośników towarowych, dlatego bez problemu można dopasować konkretny model do potrzeb i specyfiki danego miejsca.
Podnośniki towarowe - zalety

  • lekka konstrukcja
  • bezpieczeństwo podnoszenia ładunków
  • udźwig 300/600 kg, 1000/1500 kg a nawet 2000/2500 kg
  • łatwość załadunku i wyładunku
  • wysoka wytrzymałość i solidne wykonanie
  • urządzenie łatwe w obsłudze

Zalety podnośników towarowych UP DINAMIC - kompaktowa konstrukcja

Oferujemy platformy towarowe UP DINAMIC o udźwigu 300/600 kg, 1000/1500 kg, a nawet aż do 2000/2500 kg. W niektórych modelach istnieje również możliwość możliwość dopasowania rozmiarów podestu do indywidualnych potrzeb Klienta oraz wymiarów przestrzeni, w której instalowane będzie urządzenie. Kolejna opcja to wersje platform towarowych wraz z możliwością wstępu operatora na podest podnośnika.

Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą na windy towarowe.

Jak montowane są nasze platformy towarowe?

Dostępne w naszym asortymencie platformy towarowe można z powodzeniem instalować w przygotowanym wcześniej szybie murowanym lub mogą też być dostarczane w gotowej samonośnej konstrukcji. Istnieje również czasami możliwość montażu mieszanego.

Platformy towarowe - sprawdź, jakie zalety posiadają nasze podnośniki towarowe

Platformy towarowe od firmy Autoro zostały zaprojektowane tak, aby maksymalnie usprawnić transport pionowy ładunków nawet o naprawdę znacznej masie. Nie zapomnieliśmy jednak również o najwyższym poziomie bezpieczeństwa, dlatego podnośniki towarowe wyróżniają się bardzo trwałą i stabilną konstrukcją, co pozwala nam ich bezawaryjną pracę. Kolejny atut to cicha praca urządzeń, co bardzo pozytywnie wpływa na komfort personelu przebywającego w danym pomieszczeniu.